سرپرست الجزیره: بازی سختی در آزادی داریم + جان باختن دو زن در سیل «کوهرنگ»- سمسواب دامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری فارس:  تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه این هفته از ساعت ۱۹:۳۰ در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان الجزیره امارات است
وی افزود: مهمترین چیز در شرایط کنونی تمرکز بازیکنان به تمرینات است. باید تمام حرف های سرمربی گوش داده شود و به صورت دقیق اجرا شود. در میدان بازی نیز باید با تمام قدرت و انگیزه بالا ظاهر شویم و از بازی رفت نیز باید بهتر عمل کنیم چون بازی سرنوشت سازی پیش رو خود داریم.

خبرگزاری فارس:  تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه این هفته از ساعت ۱۹:۳۰ در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان الجزیره امارات است.

احمد سعید، سرپرست تیم فوتبال الجزیره امارات پیش از این دیدار در مصاحبه با روزنامه البیان گفت: تیم در شرایط کنونی در فضای خوبی به سر می برد چون بازی رفت را مقابل پرسپولیس پیروز شده است، تیم روحیه گرفته است. ما بازی سختی را پیش رو داریم و باید با تمام قدرت در این دیدار حاضر شویم تا بتوانیم برای اولین بار در تاریخ باشگاه الجزیره به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع نماینده امارت به پایان رسیده بود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: فرماندار کوهرنگ ازجان باختن دو زن بر اثر وقوع سیل در شهرستان کوهرنگ خبر داد.

«مرتضی زمانپور»  اظهار کرد: سیل در منطقه تنگ زرد از زردکوه رخ داده است
وی با بیان این‌که سیل به گوسفندان بسیاری نیز آسیب زده است، افزود: به 420 خانوار امدادرسانی شده و از جمعیت هلال‌احمر استان یک بالگرد نیز برای امدادرسانی به مصدومین در محل وقوع سیل اعزام شد.

زمانپور با اشاره به این‌که هم‌اکنون در گردنه چری و شاه منصوری برف شدید در حال باریدن است، خاطرنشان کرد: میزان خسارت هنوز برآورد نشده است.

خبرگزاری ایسنا: فرماندار کوهرنگ ازجان باختن دو زن بر اثر وقوع سیل در شهرستان کوهرنگ خبر داد.

«مرتضی زمانپور»  اظهار کرد: سیل در منطقه تنگ زرد از زردکوه رخ داده است.

فرماندار کوهرنگ تصریح کرد: امدادرسانی هم‌چنان ادامه دارد و با وجود بارش شدید باران در این شهرستان امکان وقوع سیل دیگر نیز وجود دارد.

Posted on: می 23, 2018, by : cmsweb

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *