بهای سکه در بازار نزولی شد + دستگیری قاتل یک کارگر در نظرآباد البرز- سمسواب دامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری ایرنا: بهای سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه و سکه‌های گرمی امروز تغییری نداشت؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۲ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان، هر نیم سکه یک میلیون و ۳۸۸ هزار تومان و هر سکه گرمی ۳۹۶ هزار تومان به خریداران عرضه شد
«محمد کشتی آرای» رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران در این باره گفته است: در شرایط کنونی، بازار تحت تاثیر چند عامل قرار دارد که مهمترین آن‌ها فروکش کردن تقاضا و تب خرید در بین مردم است؛ اگر تا دیروز عده‌ای در تلاش بودند دارایی‌های نقد خود را برای حفظ ارزش به طلا تبدیل کنند، باید گفت: این تقاضا اکنون در بازار به تعادل رسیده است.

کشتی آرای تاکید کرد: در هفته‌های گذشته که بازار سکه تلاطم داشت، حباب قیمت سکه تمام حتی تا روز چهارشنبه هفته گذشته (۱۳ تیر) به ۵۵۰ هزار تومان رسید، اما اکنون ۱۵۰ هزار تومان از حباب آن کم شده و هنوز حدود ۴۰۰ هزار تومان دیگر حباب دارد.

با وجود تثبیت قیمت هر اونس طلا در نرخ ۱۲۵۵ دلار و ۲ سنتی در بازار‌های جهانی، هر گرم طلای خام ۱۸ عیار در بازار تهران با ۱۳۹۰ تومان افزایش، ۲۳۶ هزار و ۴۱۰ تومان عرضه می‌شود.

کارشناسان، آغاز روند نزولی قیمت سکه را واکنش مثبت بازار به بسته پیشنهادی اروپا به ایران می‌دانند که نشان می‌دهد اعضای اتحادیه در تصمیم خود برای حفظ برجام و ترغیب ایران برای باقی ماندن در این توافق بین المللی مصمم هستند.

در این بین قیمت ربع سکه با پنج هزار تومان افزایش در بازار به ۷۲۲ هزار تومان رسید.

خبرگزاری ایرنا: بهای سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه و سکه‌های گرمی امروز تغییری نداشت؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۲ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان، هر نیم سکه یک میلیون و ۳۸۸ هزار تومان و هر سکه گرمی ۳۹۶ هزار تومان به خریداران عرضه شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سرهنگ جوادصفایی در نشست مطبوعاتی امروز یکشنبه 17 تیرماه اظهار کرد: کمتر از یک هفته پیش گزارشی مبنی بر قتل یک کارگر با سلاح گرم در نظرآباد ارسال شد که به دلیل حساسیت موضوع رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول صبح زود حین تعویض لباس در محل کارخود توسط فردی نقابدار با شلیک گلوله کشته شده است. با اقدامات اطلاعاتی پلیس، ضارب در شهرستان گرمسار استان سمنان شناسایی و پس از 72 ساعت تعقیب و مراقبت دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از دستگیری به جرم خود مبنی بر قتل این فرد با انگیزه سرقت اعتراف کرده است.

سرهنگ صفایی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیر زیادی قطعات موبایل و چند باک رنگی موتورسیکلت که برای سرقت استفاده می‌شده کشف شد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به دستگیری چهار سارق موبایل با 50 فقره سرقت در کرج خبر داد و گفت: اعضای این باند با دو دستگاه موتورسیکلت در مناطق پر ترافیک اقدام به موبایل قاپی می‌کردند. ازسارقان یک دستگاه خودروی پراید که برای برخی سرقت‌ها استفاده می‌کردند نیزکشف شد.

خبرگزاری ایسنا: سرهنگ جوادصفایی در نشست مطبوعاتی امروز یکشنبه 17 تیرماه اظهار کرد: کمتر از یک هفته پیش گزارشی مبنی بر قتل یک کارگر با سلاح گرم در نظرآباد ارسال شد که به دلیل حساسیت موضوع رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

Posted on: جولای 9, 2018, by : cmsweb

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *