آمریکا، قطعنامه کویت درباره فلسطین را وتو کرد + آسمان ایران، ۴ قربانی گرفت- سمسواب دامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری مهر: آمریکا در ادامه حمایت های خود از رژیم صهیونیستی، بامداد شنبه قطعنامه پیشنهادی کویت در حمایت از ملت فلسطین را وتو کرد
در همین حال، نماینده کویت پس از وتوی این قطعنامه توسط آمریکا گفت: «پیامی که این شورا امروز فرستاد این است که یک قدرت اشغالگر از قوانین بین المللی مستثنی شده است.»

«ناصر العتیبی» نماینده دائم کویت در سازمان ملل متحد پس از اینکه آمریکا قطعنامه پیشنهادی این کشور را در حمایت از ملت فلسطین، در شورای امنیت وتو کرد، افزود: ناتوانی شورای امنیت در انجام مسئولیت هایش اوضاع را در سرزمین های اشغالی بحرانی تر می کند.

بیش از یک ماه است که فلسطینیان در اعتراض به تصمیم ‌های آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زده و بر حق خود در بازگشت به سرزمین‌ خود بر اساس قطعنامه‌های شورای امنیت تأکید می ‌کنند.

خبرگزاری مهر: آمریکا در ادامه حمایت های خود از رژیم صهیونیستی، بامداد شنبه قطعنامه پیشنهادی کویت در حمایت از ملت فلسطین را وتو کرد.

واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد در یک نشست خبری گفت که پیش نویس کویت از مدت ها پیش به شورای امنیت سازمان ملل ارائه شده بود.

وی افزود: زمان پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و حل و فصل نزاع با فلسطنییان به پایان رسیده است و ما به شدت از راه حل دو دولتی حمایت می کنیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تشریح خسارات ناشی از بارندگی‌های امروز و سیل، طوفان و صاعقه، گفت: ‌در پی این اتفاق چهار نفر جان خود را از دست دادند و ۹ نفر نیز مصدوم شدند

مجتبی خالدی در گفت‌وگویی در مورد گزارش تلفات سیل و طوفان و بارندگی‌های امروز (جمعه، ۱۱ خرداد) در مناطق کشور اظهار کرد: بر اثر طوفان ۸ شهروند در روستای چم هندی دهلران از توابع استان ایلام مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات اولیه از سوی تکنیسن‌های اورژانس، به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.

وی ادامه داد:‌ همچنین صاعقه در توابع اسدآباد در استان همدان، جان یک نفر را گرفت.

خالدی از وقوع سیلاب در روستای زرنق از توابع استان آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت:‌ متاسفانه در این منطقه نیز سیل جان دو نفر را گرفت.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور همچنین به تلفات ناشی از صاعقه در تهران اشاره کرد و گفت: در پی رعد و برق امروز (جمعه، ۱۱ خرداد) در کوی فراز منطقه سعادت‌آباد در تهران، متاسفانه یک جوان ۲۵ ساله در دم جان باخت و یک نفر نیز مصدوم شد که به مرکز درمانی اعزام شد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تشریح خسارات ناشی از بارندگی‌های امروز و سیل، طوفان و صاعقه، گفت: ‌در پی این اتفاق چهار نفر جان خود را از دست دادند و ۹ نفر نیز مصدوم شدند.

Posted on: ژوئن 9, 2018, by : cmsweb

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *